Co nabízíme klientům

Stálá posila pro Váš právní tým

Na základě klasického executive search Vám najdeme kolegu, kterého hledáte. Chceme Vás poznat, a proto si nejprve vyslechneme Vaše potřeby a požadavky,  poznáme atmosféru Vaší společnosti a na základě toho Vám najdeme a představíme kandidáta nebo kandidáty, o kterých budeme přesvědčeni, že budou skvělým přínosem pro Váš business nebo právní praxi, jak z profesního, tak z osobního hlediska. Finální rozhodnutí je samozřejmě na Vás. 

Budeme Vaším partnerem po celou dobu výběrového řízení. Naším cílem je, abyste Vy našli kolegu, se kterým budete maximálně spokojení a my našli dlouhodobé pracovní umístění pro kandidáta. Víme, že spokojený kolega tvoří spokojenou firmu. 

Právní profesionál pro ad hoc projekt

Chybí ve Vaší společnosti právník a potřebujete vyřešit compliance, GDPR nebo Vás čeká uvedení nového produktu a potřebujete ho správně právně ukotvit? Jste advokátní kancelář a potřebujete momentálně pomoci s velkým projektem, ale víte, že nového advokáta nebo koncipienta na stálý úvazek nechcete? 

Ozvěte se nám a my Vás propojíme s právníkem, kterého hledáte. 

Víme, že v poskytování právních služeb jsou období, kdy nevíte, kam dřív.  Na základě Vašich požadavků Vám můžeme dodat specialistu, který pokryje Vaše momentální potřeby. 

Potřebujete záskok za mateřskou nebo rodičovskou dovolenou nebo za kolegu, který si vzal neplacené volno? Jsme tu a pomoc na několik měsíců Vám pomůžeme sehnat. 

Chcete právníka na telefonu? Většina našich specialistů pracuje na dálku a je schopna Vám poskytovat konzultace přesně podle toho, jak potřebujete. 

Jak postupovat, když potřebuji právního profesionála?

Ozvěte se nám a na společné schůzce si ujasníme, zda hledáte krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci, zda chcete doplnit svůj stávající právní tým nebo potřebujete pomoci s konkrétním projektem.

Na základě Vašich preferencí Vám najdeme tu pravou posilu, případně Vám na míru sestavíme tým právníků.

Jakmile kandidát projde výběrovým řízením, případně dostane zadání pro krátkodobou spolupráci, pomůžeme Vám se zasmluvněním a Vaše spolupráce může začít.

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Naše práce nekončí umístěním právního profesionála. Pokud si to budete přát, zajistíme Vám následné pohovory a hodnocení Vaší spolupráce.