Co nabízíme právním profesionálům

Chci stálou pozici

Vždy jste si přáli zkusit, jaké to je pracovat jako in-house právník nebo Vás zajímá, jak to funguje v mezinárodní advokátní kanceláři? Anebo se jen chcete porozhlédnout, jaké jsou na pracovním trhu možnosti? Pak jste tu správně.

Ozvětě se nám a společně se poradíme, co pro Vás bude ten správný další krok. Díky našim zkušenostem Vám nastíníme, v čem se může lišit práce pro různé zaměstnavatele.

Víme, že v práci trávíme dost času, a je tak velmi důležité, aby nám vyhovovalo pracovní prostředí a firemní kultura. Budeme se snažit najít právě to, co nejlíp sedí Vám, aby konečným výsledkem bylo to, že se každý den budete těšit do práce.  

Chci flexibilitu a volnost 

Ať už postrádáte ve své práci flexibilitu, chcete sladit rodinný a pracovní život anebo Vás láká práce na různorodých projektech pro rozličné právní týmy, dejte nám vědět a my Vám zprostředkujeme práci, která Vás bude bavit.

Nabídneme Vám práci pro in-house legal týmy, start-upy anebo výpomoc právním týmům v rámci advokátních kanceláří. 

Na základě konkrétních zadání a požadavků našeho klienta si budete moci dohodnout, jak chcete pracovat a sladit tak Vaše potřeby s požadavky našeho klienta. 

Jak se zapojit?

Kontaktuje nás a my si s Vámi dohodneme schůzku, na které probereme Vaši aktuální pracovní situaci, Vaše představy a možnosti a společně se podíváme na to, co Vám můžeme nabídnout. 

Podle aktuálních možností pro Vás budeme mít rovnou pracovní nabídku nebo budeme hledat to, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Po celou dobu budeme v kontaktu a vše s Vámi budeme konzultovat. 

Jakmile najdeme pro Vás vyhovující pozici, propojíme Vás s naším klientem. Pokud se v rámci navazjícího procesu dohodnete na spolupráci, ta nejdůležitější část našeho úkolu je u konce.